Všechny kategorie
EN

Domů>O Nás

Weifang JS Trading Co., Ltd. je globální společnost zabývající se obchodováním a výrobou chemikálií se sídlem ve městě WEIFANG CITY, ČÍNA. Naše ústředí továrna Weifang menjie chemical CO.,LTD se nachází v oblasti hospodářského a technologického rozvoje Binhai (zóna národního hospodářského a technologického rozvoje) ve Weifangu.
Se zásadou poctivého a oboustranně výhodného obchodu, vysoce kvalitních služeb a udržitelného rozvoje. Navázali jsme dlouhodobé a stabilní obchodní vztahy s mnoha slavnými chemickými podniky doma i v zahraničí a získali jsme velkou podporu a důvěru našich klientů.
V současné době má továrna 2-ethylanthrachinonový závod 3000 tun/rok s nezávislými právy duševního vlastnictví, který dosáhl pokročilé technologické úrovně v Číně, chlorid hlinitý bezvodý 2,500 tun/rok, polyaluminiumchlorid 30 000 tun/rok, síran hořečnatý 100 000 tun/rok, navíc se jedná o kompletní dodavatelský řetězec s podpůrnými rostlinami, jako je TCCA (kyselina trichlorisokyanurová), dichlorisokyanurát sodný (SDIC), kyselina kyanurová, melaminový prášek, kyselina citrónová atd. Máme profesionální výzkum a vývoj a design schopnosti, vysoce kvalifikovaná výrobní kapacita a dokonalý systém poprodejních služeb. Máme také skvělé vztahy se zákazníky a perspektivní slibné trhy v Indonésii, Malajsii, USA, Polsku, Rusku, Singapuru, Pákistánu, Turecku, Vietnamu, Brazílii, Thajsku atd.
Weifang JS Trading Co., Ltd bude vždy dodržovat provozní filozofii „Nechte zaměstnance šťastné, ať klienti uspějí, přispějte společnosti“ a poskytuje klientům vysoce kvalitní služby prostřednictvím stabilních a vysoce kvalitních cenově výhodných produktů. a poradenství týmu špičkových odborníků.