Všechny kategorie
EN

Domů>Produkty>Hnojiva Chemicals>Heptahydrát síranu hořečnatého

https://www.junschem.com/upload/product/1618208805526703.jpg
Výrobce 1-3 MM Heptahydrát síranu hořečnatého síran hořečnatý

Výrobce 1-3 MM Heptahydrát síranu hořečnatého síran hořečnatý

Místo původu:

Čína

Výrobce:

JS

Modelové číslo:

JS-10

Certifikace:

SGS ISO

dotaz
Popis produktů

Obchodní podmínky produktu

Minimální objednávací množství:

1 ton

Cena:

70–150 USD / tunu

Balení Podrobnosti:

 25 kg / pytel nebo lze přizpůsobit podle požadavků zákazníka

Dodací lhůta:

<100 tun do 10 dnů
     > 100 Ton Bude sjednáno 

Platební podmínky:

TT LC D / A D / P

Dodávka Schopnost:

10000 metrických tun / metrických tun za měsíc

1-3 MM síran hořečnatý heptahydrát síran hořečnatý

1-3 mm2 副本

Popis:
Mgso4 Hořčík je středovým prvkem chlorofylu, bez něj fotosyntéza nemůže pokračovat. Je aktivačním činidlem mnoha enzymů, například může podporovat metabolismus karbohydrátů, syntézu nukleových kyselin, přeměnu fosfátu atd.
Zahrnuje to syntézu proteinů jako prvku vícejádrových proteinů, je to přenosové médium genů jako součást složení genů.

Specifikace:

Položka

specifikace

Vzhled

Bílé krystaly

Test% min

98% 99% min. 99.5% 

MgSO4% min

48.50

MgO% min

16.0

Mg% min

9.80

PH (5% roztok)

5.0-9.2

částečná velikost 

1-3mm

editaci videa

1 sulf Síran hořečnatý pro zemědělství
Poloautomatický stroj na vyfukování PET lahví Stroj na tvarování lahví PET stroj na výrobu lahví je vhodný pro
výroba PET plastových obalů a lahví všech tvarů.
2 sulf Síran hořečnatý pro chov
Hořčík je obvykle hnojením mezi časným jarem a koncem roku, dokud tráva neposkytne dostatečné množství hořčíku, může se také přidávat do krmiva a pitné vody, aby uspokojila rostoucí poptávku po mazu dojných krav, aby se zlepšila kvalita a: množství dojnic
3 sulf Síran hořečnatý pro každodenní život
Může se sprchovat v chodidlech nebo přidáním vhodného množství roztoku síranu hořečnatého k vymazání nohy sportovce, zmírnění ztuhlosti svalů, rychlé odstranění únavy a měknutí pokožky.
Pomáhá redukovat mastné vlasy přidáním vhodného množství síranu hořečnatého do šamponu a vaše vlasy jsou vláčné. Lze jej použít jako umělý sníh pro filmovou dramatickou skupinu.

Výhoda Firma

Weifang JS Chemical Co., Ltd. je globální společnost pro obchodování a výrobu chemikálií se sídlem v WEIFANG CITY, ČÍNA.
Se zásadou čestného obchodu, který je prospěšný pro všechny, vysoce kvalitních služeb a udržitelného rozvoje. Navázali jsme dlouhodobě
a stabilní obchodní vztah s mnoha slavnými chemickými podniky doma i v zahraničí a získal velkou podporu a důvěru od našich klientů.

Naše stoprocentní továrna se nachází v oblasti ekonomicko-technologického rozvoje Binhai (národní zóna hospodářského a technologického rozvoje) ve Weifangu.
 V současné době má továrna závod na 2-ethylanthrachinon o hmotnosti 3000 tun / rok s nezávislými právy na duševní vlastnictví, který dosáhl v Číně pokročilé technologické úrovně. Navíc,
 je kompletní s podpůrnými rostlinami, jako je bezvodý závod na chlorid hlinitý o hmotnosti 2,500 20 tun / rok, závod na výrobu polyaluminiumchloridu s hmotností 000 100 tun / rok, závod na výrobu síranu hořečnatého o hmotnosti 000 XNUMX tun / rok,
závod na výrobu síranu draselného 60 000 tun / rok a závod na výrobu kyseliny sírové 60 000 tun / rok. Disponuje profesionálními schopnostmi výzkumu a vývoje a designu, vysoce kvalifikovanou výrobní kapacitou a dokonalým poprodejním servisním systémem.
Weifang JS Chemical Co., Ltd bude vždy dodržovat provozní filozofii „Ať jsou zaměstnanci šťastní, ať uspějí klienti, přispívají společnosti“ a poskytuje klientům vysoce kvalitní služby prostřednictvím stabilních a
vysoce kvalitní nákladově efektivní produkty a špičkové poradenství týmu odborníků.

未 标题 -2 副本

Balení a doprava

未 标题 -1 副本

FAQ

Q1: Jak mohu získat vzorek?
Odpověď: K dispozici jsou bezplatné vzorky, ale náklady na dopravu budou na váš účet a poplatky vám budou vráceny nebo odečteny z vaší objednávky v budoucnu.
Q2: Jak potvrdit kvalitu produktu před zadáním objednávky?
Odpověď: U některých produktů můžete získat vzorky zdarma, stačí pouze zaplatit náklady na dopravu nebo nám sjednat kurýra a odebrat vzorky. Můžete nám zaslat vaše specifikace produktu a požadavky, vyrobíme produkty podle vašich požadavků.
Q3: Jak vyřizujete stížnost na kvalitu?
Odpověď: Za prvé, naše kontrola kvality sníží problém s kvalitou téměř na nulu. Pokud se jedná o skutečný problém s kvalitou způsobený námi, zašleme vám zboží zdarma k výměně nebo vrácení vaší ztráty.

 
dotaz